FORUM     AMBIENTonline     GO - Gradnja & Oprema     O nas

Pralni stroj za postavitev v majhno kopalnico

gospodinjski aparati, tv, hi-fi, alarmni sistemi...

Pralni stroj za postavitev v majhno kopalnico

OdgovorNapisal/-a Maja Lovec » To maj 19, 2009 7:54 pm

Preselila se bom v garsonjero in me zanima kakšen pralni stroj naj izberem za postavitev v majhno kopalnico? Morda tudi kombinacija s sušilnim strojem?
Maja Lovec

Re: Pralni stroj za postavitev v majhno kopalnico

OdgovorNapisal/-a Berti Anžur » Če maj 21, 2009 12:29 pm

Za vas bo najbrž prišel v poštev stroj z zgornjim polnjenjem, saj so ti stroji široki le 40 ali 45 cm, obstoji pa tudi nekaj modelov pralnih strojev s sprednjim polnjenjem, ki so globoki le 33 do 44cm, a je njihova zmogljivost nižja, običajno do 3- ali 4 kg suhega perila. Če izberete tak stroj, bodite pozorni na smer odpiranja vrat pralnega stroja. Pri tem izbira ni velika, saj se večina strojev odpira na levo. Glede na to, da imate majhno stanovanje, je smiselno razmisliti o nakupu kombiniranega pralno-sušilnega stroja. Ti stroji so sicer nekoliko cenejši, a imajo nekaj slabosti napram ločenim pralnim in sušilnim strojem. Porabijo več energije in vode ter imajo manjšo kapaciteto sušenja (pranje cca. 5 kg, sušenje cca. 2,5 kg), zaradi česar je treba poln stroj perila sušiti v dveh fazah. Jaz imam podoben problem z velikostjo kopalnice in sem se na koncu odločil za Pralno sušilni stroj Candy CSW 105. Imam ga pol leta in razen nekoliko slabšega sušenja, zaenkrat deluje uredu.
Berti Anžur

Vrni se na Hišna tehnika

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost